Aller en haut Aller en bas
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Chicago vár rád!
Mire vársz még, lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
vár itt rád egy másik világ!
Név:

Jelszó:



Nagydumások
csacsogjatok csak!
Admin
cucc               Emptycucc               Emptycucc               Empty 
Lépj közelebb
vár itt rád egy másik világ!
Lépj közelebb
vár itt rád egy másik világ!
Chat
beszélj hozzánk

mindenki üzen
de vajon most ki írt?
Admin Kedd Feb. 08, 2022 8:20 pm

Admin Vas. Ápr. 29, 2018 2:42 am


Megosztás
 

 cucc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

× :
cucc               Tumblr_mafrljlbO91qe1h5jo1_500

Hozzászólások száma :
85

Join date :
2012. Dec. 21.

the administrator

cucc               Empty
TémanyitásTárgy: cucc    cucc               Icon_minitimeCsüt. Feb. 06, 2014 9:56 am

kimnkmnkjihnjhbhbj


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 26, 2014 1:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://beautyandthebeast.hungarianforum.net
Admin
Admin

× :
cucc               Tumblr_mafrljlbO91qe1h5jo1_500

Hozzászólások száma :
85

Join date :
2012. Dec. 21.

the administrator

cucc               Empty
TémanyitásTárgy: Re: cucc    cucc               Icon_minitimeCsüt. Feb. 06, 2014 10:24 am

Admin írta:
kimnkmnkjihnjhbhbj
cndjcbndjbvhjdb nvkdx
cmldxlncldx,.éá
c,ml xmckdnxcvjdbvnd
Vissza az elejére Go down
https://beautyandthebeast.hungarianforum.net
Admin
Admin

× :
cucc               Tumblr_mafrljlbO91qe1h5jo1_500

Hozzászólások száma :
85

Join date :
2012. Dec. 21.

the administrator

cucc               Empty
TémanyitásTárgy: Re: cucc    cucc               Icon_minitimeCsüt. Feb. 06, 2014 10:36 am

Admin írta:
Admin írta:
kimnkmnkjihnjhbhbj
cndjcbndjbvhjdb nvkdx
cmldxlncldx,.éá
c,ml xmckdnxcvjdbvnd
dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Vissza az elejére Go down
https://beautyandthebeast.hungarianforum.net
Admin
Admin

× :
cucc               Tumblr_mafrljlbO91qe1h5jo1_500

Hozzászólások száma :
85

Join date :
2012. Dec. 21.

the administrator

cucc               Empty
TémanyitásTárgy: Re: cucc    cucc               Icon_minitimeKedd Feb. 11, 2014 2:18 am

kckjdnc
Vissza az elejére Go down
https://beautyandthebeast.hungarianforum.net
Admin
Admin

× :
cucc               Tumblr_mafrljlbO91qe1h5jo1_500

Hozzászólások száma :
85

Join date :
2012. Dec. 21.

the administrator

cucc               Empty
TémanyitásTárgy: Re: cucc    cucc               Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2015 7:38 am

Új város, új emberek, új felfedezni valók. Éppen ennek a három dolognak a fényében úgy gondoltam, hogy mi lenne, ha egy kicsit szétnéznénk. Bizsu és én úgy is nagyon jó csapat vagyunk, ha városjárásról, és főleg kirakat nézegetésről van szó. Egyszerűen eszméletlen egy kis szőrcsomó. Képes napestig caflatni velem a városban, csak azért, hogy vele töltsek egy kis időt.
Tény, hogy nem vagyok az a kiöltözős, plázában lebzselő típus, de ennek ellenére mégis megnyugtatóan hat rám, a kirakatok nézegetése. Talán éppen ezért is feledkeztem meg az időről, és arról, hogy nem ártana azért egy két falatot bekapnom. Úgyhogy  elindultunk egy amolyan élelem beszerző körútra bizsuval aminek eredményeként ráleltünk egy jópofa kávézóra, ahol a kinti részen foglaltunk helyet. Egyrészt azért mert Bizsuval nem mehettem volna, hiszen kutyáknak tilos, másrészről meg annyira szép időnk volt. Sütött a nap, csicseregtek a madarak és amióta itt vagyok, most először nem gondoltam arra, hogy butaság volt idejönni.
A kiskutyám pórázát letettem a székem karfájára, és kedvesen, de azért kellő szigorral megmondtam neki, hogy maradjon ott ameddig vissza nem érek. Muszáj volt kimennem a mosdóba, és ha már ott voltam akkor rendeztem is a számlát és a rendelésemet.
Nem voltam bent szerintem öt percnél tovább, de amikor kiléptem az ajtón, már feltűnt, hogy a kiskutyám nem ül ott ahol hagytam. Először csak azt hittem, hogy meglátott valamit és esetleg át ment az asztal másik oldalához, amit onnan nem lehetett látni ahol jelenleg álltam. De ahogy egyre közelebb lépkedtem, rá kellett döbbennem, hogy Bizsu nincs ott. Sőt egyáltalán nincs sehol.
A vér egy pillanat alatt kiszaladt a lábaimból, és ha nincs ott a szék amire lehuppantam akkor tuti a földön kötök ki. Most mégis mit csináljak? Járjam körbe az egész környéket, miközben a nevét kiabálom? Vagy hívjak rendőrt? Vagy most mégis mit lehet ilyenkor tenni? Mert majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem csak elcsavargott, hanem valaki elvitte. De kicsoda? Hiszen az én kicsikém, nem olyan akit csak úgy csendben el lehet cibálni.
Minden esetre vettem egy nagy levegőt , letörtem egy darabot a csokis muffinomból, bekaptam  és elindultam egy tőlem nem messze üldögélő srác irányába. Ránézésre  olyan velem korúnak gondolnám, talán egyetemistának, talán Ő látta mi történt és segít nekem.
- Szia! Bocsánat, hogy megzavarlak, de nem láttál itt egy fehér kiskutyát? Rózsaszín nyakörv és ezüst színű biléta volt a nyakában. egyedül, vagy esetleg valakivel. Valaki furcsával, talán olyannal akivel nem szeretett volna elmenni? – néztem reménykedően a srácra, miközben rájöttem, hogy ha nem kerül elő Bizsu akkor abba én bele fogok bolondulni.

Vissza az elejére Go down
https://beautyandthebeast.hungarianforum.net
Admin
Admin

× :
cucc               Tumblr_mafrljlbO91qe1h5jo1_500

Hozzászólások száma :
85

Join date :
2012. Dec. 21.

the administrator

cucc               Empty
TémanyitásTárgy: Re: cucc    cucc               Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2015 7:38 am

Új város, új emberek, új felfedezni valók. Éppen ennek a három dolognak a fényében úgy gondoltam, hogy mi lenne, ha egy kicsit szétnéznénk. Bizsu és én úgy is nagyon jó csapat vagyunk, ha városjárásról, és főleg kirakat nézegetésről van szó. Egyszerűen eszméletlen egy kis szőrcsomó. Képes napestig caflatni velem a városban, csak azért, hogy vele töltsek egy kis időt.
Tény, hogy nem vagyok az a kiöltözős, plázában lebzselő típus, de ennek ellenére mégis megnyugtatóan hat rám, a kirakatok nézegetése. Talán éppen ezért is feledkeztem meg az időről, és arról, hogy nem ártana azért egy két falatot bekapnom. Úgyhogy  elindultunk egy amolyan élelem beszerző körútra bizsuval aminek eredményeként ráleltünk egy jópofa kávézóra, ahol a kinti részen foglaltunk helyet. Egyrészt azért mert Bizsuval nem mehettem volna, hiszen kutyáknak tilos, másrészről meg annyira szép időnk volt. Sütött a nap, csicseregtek a madarak és amióta itt vagyok, most először nem gondoltam arra, hogy butaság volt idejönni.
A kiskutyám pórázát letettem a székem karfájára, és kedvesen, de azért kellő szigorral megmondtam neki, hogy maradjon ott ameddig vissza nem érek. Muszáj volt kimennem a mosdóba, és ha már ott voltam akkor rendeztem is a számlát és a rendelésemet.
Nem voltam bent szerintem öt percnél tovább, de amikor kiléptem az ajtón, már feltűnt, hogy a kiskutyám nem ül ott ahol hagytam. Először csak azt hittem, hogy meglátott valamit és esetleg át ment az asztal másik oldalához, amit onnan nem lehetett látni ahol jelenleg álltam. De ahogy egyre közelebb lépkedtem, rá kellett döbbennem, hogy Bizsu nincs ott. Sőt egyáltalán nincs sehol.
A vér egy pillanat alatt kiszaladt a lábaimból, és ha nincs ott a szék amire lehuppantam akkor tuti a földön kötök ki. Most mégis mit csináljak? Járjam körbe az egész környéket, miközben a nevét kiabálom? Vagy hívjak rendőrt? Vagy most mégis mit lehet ilyenkor tenni? Mert majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem csak elcsavargott, hanem valaki elvitte. De kicsoda? Hiszen az én kicsikém, nem olyan akit csak úgy csendben el lehet cibálni.
Minden esetre vettem egy nagy levegőt , letörtem egy darabot a csokis muffinomból, bekaptam  és elindultam egy tőlem nem messze üldögélő srác irányába. Ránézésre  olyan velem korúnak gondolnám, talán egyetemistának, talán Ő látta mi történt és segít nekem.
- Szia! Bocsánat, hogy megzavarlak, de nem láttál itt egy fehér kiskutyát? Rózsaszín nyakörv és ezüst színű biléta volt a nyakában. egyedül, vagy esetleg valakivel. Valaki furcsával, talán olyannal akivel nem szeretett volna elmenni? – néztem reménykedően a srácra, miközben rájöttem, hogy ha nem kerül elő Bizsu akkor abba én bele fogok bolondulni.

Vissza az elejére Go down
https://beautyandthebeast.hungarianforum.net
Admin
Admin

× :
cucc               Tumblr_mafrljlbO91qe1h5jo1_500

Hozzászólások száma :
85

Join date :
2012. Dec. 21.

the administrator

cucc               Empty
TémanyitásTárgy: Re: cucc    cucc               Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2018 9:43 am


Tiffany & Valaki

valami rövidebb idézet, ami befér egy-két sorba, nem igen többe, hogy ne legyen túl hosszú itt a szöveg

S
zöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg - Szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg - szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg
- Szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg - szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg - Szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg - szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg - Szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg - szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg szöveg

words × music × ©️ × Pici üzi


Vissza az elejére Go down
https://beautyandthebeast.hungarianforum.net
Admin
Admin

× :
cucc               Tumblr_mafrljlbO91qe1h5jo1_500

Hozzászólások száma :
85

Join date :
2012. Dec. 21.

the administrator

cucc               Empty
TémanyitásTárgy: Re: cucc    cucc               Icon_minitimeKedd Feb. 08, 2022 9:33 am

Vissza az elejére Go down
https://beautyandthebeast.hungarianforum.net
Admin
Admin

× :
cucc               Tumblr_mafrljlbO91qe1h5jo1_500

Hozzászólások száma :
85

Join date :
2012. Dec. 21.

the administrator

cucc               Empty
TémanyitásTárgy: Re: cucc    cucc               Icon_minitimeKedd Feb. 08, 2022 9:34 am

A család nem ott van, ahová a vér köt, hanem ott, ahol szeretnek
Hazel & Roxanne
words here!
words: ### | tag: Hazel | outfit: here


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 09, 2022 6:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://beautyandthebeast.hungarianforum.net
Admin
Admin

× :
cucc               Tumblr_mafrljlbO91qe1h5jo1_500

Hozzászólások száma :
85

Join date :
2012. Dec. 21.

the administrator

cucc               Empty
TémanyitásTárgy: Re: cucc    cucc               Icon_minitimeKedd Feb. 08, 2022 8:20 pm

Vissza az elejére Go down
https://beautyandthebeast.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom


cucc               Empty
TémanyitásTárgy: Re: cucc    cucc               Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
cucc
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
*** :: The beginnings :: Világunk kapuja-
Ugrás: